تعمیرات تلویزیون سامسونگ


تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ خدمتی دیگر از مرکز تعمیرات ویونا سرویس است . مرکز تعمیرات ویونا سرویس با به همراه داشتن تکنسین های مجرب و دوره دیده خود در حوزه تعمیرات بهترین خدمات را درخصوص تعمیرات تلویزیون سامسونگ به شما میدهد .

همچنین شما مشتریان گرامی می توانید برای بهره مندی از خدمات به نمایندگی ویونا سرویس تماس گرفته تا از خدمات تعمیرات ما بهره مند شوید .

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ


تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ، در این حالت علایم خرابی به این صورت است که تلویزیون روشن نمیشود و چراغ استندبای جلوی تلویزیون چشمک می زند . نوع دیگر خرابی به این صورت بوده که پس از روشن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو سامسونگ تلویزیون مجددا خاموش شده و دوباره همین اتفاق رخ می دهد .

علت خرابی ضعف در قسمت CPU و یا آی سی فلش برد بوده که در این حالت امکان تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ می باشد . مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ خدمات تخصصی تعمیرات را به شما می دهد . پس از عیب یابی تلویزیون شما می توانید از خدمات تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ بهره ببرید .

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

برای تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی سامسونگابتدا باید ایراد را به دقت شناسایی کرده و سپس اقدام به تعمیر آن کرد . انواع بک لایت تلویزیون سامسونگ به دو دسته SMD و شاخه ای تقسیم میشود . تعمیر بک لایت شاخه ای خزینه کمتری نسبت به SMD دارد .

در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ مدل SMD باید کل نوار بک لایت تعویض گردد . نشانه های خرابی بک لایت تلویزیون سامسونگ تاریک شدن صفحه تلویزیون و نداشتن تصویر تلویزیون می باشد . برای دریافت نوبت با مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید .

ویژگی های نمایندگی سامسونگ

از ویژگی های نمایندگی سامسونگ برخورداری از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات است . در بخش تعمیرات این مرکز انواع دستگاه و ابزارآلات به روز دنیا فراهم شده تا تکنسین و تعمیرکاران خدمات تعمیر انواع تلویزیون سامسونگ را بتوانند به بهترین حالت برای مشتریان انجام دهند .

ما همواره به دنبال کسب رضایت مشتری هستیم و این مهم دغدغه تمام پرسنل فروش و تعمیرات بوده و این یکی از بارزترین ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ است .

نمایندگی تلویزیون سامسونگ


نمایندگی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی رسمی تلویزیون سامسونگ برای مشتریان تهران و شهرستان خود برای رفع مشکلات و خدمات رسانی به شما شعب متعددی در کل ایران افتتاح کرده . در تمامی نمایندگی تلویزیون سامسونگ بهترین کارشناسان و تعمیرکاران در ضمینه فروش و تعمیرات پاسخگوی نیازهای شما می باشند .

تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ، سرویس در محل تلویزیون سامسونگ، فروش انواع تلویزیون سامسونگ همه و همه خدمتی است که نمایندگی سامسونگ در اختیار شما می گذارد .

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

اگر تلویزیون سامسونگ هیچ تصویری را پخش نمی کند یا شما صدا دارید ولی تصویر ندارید علت خرابی بک لایت یا پنل تلویزیون شماست . ما در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ بهترین خدمات را به شما می دهیم .

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

اگر شما خطوط نازک یا پهن عمودی افقی روی صفحه تلویزیون می بینید علت خرابی پنل تلویزیون است .

تعمیرات تلویزیون سامسونگ و رفع اشکالات تصویر

یکی از متداولترین اشکالات خرابی تصویر تلویزیون سامسونگ است . عوامل گوناگونی باعث نبود تصویر تلویزیون وجود دارد و راه های متعددی برای تعمیر آن وجود دارد . هر ایراد روش تعمیر خود را دارد و در ادامه به انواع آن می پردازیم . برای دریافت خدمات و سرویس تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات ویونا سرویس رجوع کنید . حال به بررسی تعدادی از حالت های خرابی می پردازیم .

زمانی که تلویزیون تصویر ندارد ولی چراغ جلوی تلویزیون از رنگ قرمز به سفید یا سبز تغییر کند به معنای سالم بودن مین برد تلویزیون شماست .

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در بخش بک لایت

در تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ، بخش بک لایت خرابی مربوط به لامپ های ال ای دی بوده زمانی که این لامپ ها میسوزند نور قطع شده و صفحج تلویزیون سیاه می شود .حال مشتری می تواند تعداد لامپ های سوخته را تعویض کند که در این روش هزینه تعمیر کمتری در پیش دارد ولی روش صحیح تعمیر تعویض کامل بک لایت بوده ، برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات ویونا سرویس رجوع کنید .

تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ بخش بک لایت در تلویزیون های ال سی دی شامل لامپ های مهتابی فلورسنت بوده که حالت خرابی به این شکل است که یا از همان اول نور صفحه تلویزیون سیاه شده و یا پس از مدتی روشن بودن تلویزیون نور صفحه تاریک می شود .

در تعمیرات تلویزیون سامسونگ ابتدا باید دستگاه عیب یابی شده و این کار توسط تکنسین متخصص انجام میشود . مشتریان گرامی می توانند برای دسترسی به سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات ویونا سرویس مراجعه کرده تا در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر شود .

بخشی از تصویر تاریک تر از سایر نقاط است

این خرابی دو علت دارد بک لایت تلویزیون یا خرابی پنل . در حالت خرابی بک لایت بخشی از لامپ های بک لایت سوخته که صفحخ تلویزیون در آن قسمت ها تاریک تر است و اگر نصف صفحه تلویزیون سیاه بوده و نصف دیگر هیچ مشکلی ندارد علت خرابی پنل تلویزیون است که این مشکل در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ حل میشود .

تصویر نگاتیو به هم ریختگی رنگ تصویر

در این حالت رنگ تصویر شما به سفیدی یا قرمزی زده و علت خرابی برد تیکان تلویزیون بوده که این خدمت در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ وجود دارد .

تعمیر اشکالات وای فای WI-FI تلویزیون سامسونگ

تعمیر اشکالات وای فای wi-fi تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از خدمات واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ است . تکنسین های مرکز تعمیرات ویونا سرویس برای رفع این مشکل ابتدا نرم افزار frimware تلویزیون شما را به روزرسانی می کنند .

اگر مشکل تلویزیون شما برطرف نشد حال تکنسین اقدام به تعویض قطعات برد تلویزیون شما کرده تا این مشکل برطرف شود . برد وای فای تلویزیون در بعضی مدل ها داخل مین برد و در برخی دیگر یک برد جدا دارد که با تعویض آن وای فای wi-fi تلویزیون درست میشود .

تعمیرات ناشی از نوسان برق

در این حالت آسیب خرابی به برد پاور و مین شما میرسد .توصیه میشود که در هوای طوفانی و ساعقه تلویزیون را از پریز برق جدا کنید و حتما از یک محافظ برق خوب استفاده شود .

تعمیر اشکال در تلویزیون سامسونگ به دلیل نوسان برق یکی از خدمات تخصصی در مرکز تخصصی ویونا سرویس است . نوسان برق به معنای بالا رفتن ولتاژ باعث خرابی برد می شود .

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ به دلیل خرابی در برد پاور تغذیه تلویزیون سامسونگ است . خوشبختانه برد تغذیه تلویزیون به راحتی قابل تعمیر بوده و تعمیرات این برد زمان بر نیست . اگر دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ برای شما اتفاق افتاده است با کارشناسان مرکز تعمیرات ویونا سرویس یا مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس گرفته و درخواست وقت تعمیر کنید .

مرکز تعمیرات ویونا سرویس و سایر خدمات آن

مرکز تعمیرات تلویزیون تمامی خدمات را به شما در تمامی مناطق تهران در کوتاهترین زمان می رساند . تمامی تعمیرات تلویزیون ال ای دی، ال سی دی، پلاسما، منحنی و هوشمند با گارانتی معتبر انجام می شود . ما در اینجا بهترین تکنسین و تعمیرکاران را درخدمت داریم تا رضایت هرچه بیشتر شما را جلب کنیم .

مرکز تعمیرات ویونا سرویس دارای دو دپارتمان تعمیرات تلویزیون و تعمیرات پنل تلویزیون بوده هرکدام بهترین خدمات را دراختیار شما قرار می دهند .خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ مهمترین دپارتمان این مرکز می باشد که مشتریان گرامی با مراجعه به آن از سریس های تخصصی این دستگاه بهره می برند . برای آشنایی با سایر واحد های تعمیرات تلویزیون و نمونه تعمیرات تلویزیون به روی متن کلیک کنید .